Ödeme Ve Teslimat Bilgileri

Ödeme Seçenekleri,

www.gerezlibisiklet.com siparişlerinize ait ödemelerinizi 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ödeme seçeneklerinde sitemiz üzerinden kredi kartı ile ya da yine sitemiz üzerinden havale, Telefonla sipariş ve Kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.


Siparişinizi oluşturacak ürünleri kategori alt sayfalarında dolaşarak ya da arama fonksiyonu ile bulup belirledikten sonra ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün sayfasında yeralan "Sepete Ekle" butonunu kullanabilirsiniz.

www.gerezlibisiklet.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize attıktan ve ÖDEME SAYFASINA GEÇ butonuna bastıktan sonra ödeme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Size ödemenizi hangi yöntemle gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır. Bu aşamada belirttiğimiz gibi 4 seçeneğiniz bulunmaktadır.

1. ONLINE Kredi Kartıyla ÖdemeBu aşamadan sonra eğer bisikletciden.com üzerinde kayıtlı bir kullanıcı hesabınız bulunmuyorsa bilgilerinizi girerek üyelik kaydınızı yaptıracaksınız. Üyelik kaydı için email adresi ve şifre yeterli iken siparişinizi size iletebilmemiz için iletişim bilgileriniz eksiksiz olarak sisteme tanıtılmalıdır. www.bisikletciden.com'a  üye olmak herhangi bir ödeme gerektirmemektedir.

Kullanıcı kaydı aşamasından sonra karşınıza gelen sayfada teslimat ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz doldurunuz. Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak "Sözleşmeyi Kabul Et ve SATIN AL" tuşuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili bankanın SanalPOS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir sipariş takip numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Kredi kartı ile ödemek istemiyorsanız, ödeme şeklinizi seçtiğiniz sayfada alt kısımda bulunan "Havale İle Sipariş" ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

2. HAVALE / EFT ile ÖdemeBu yöntem ile yapacağınız ödemelerinizde siparişinizin hazırlanması için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğini göz önünde bulundurmalısınız. Havale ödemelerinde ise bu işlem genellikle eş zamanlı olmaktadır. İşleminizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait dekontu info@gerezlibisiklet.com adresine e-mail olarak iletebilirsiniz. HAVELE/EFT ile yapacağınız ödemeleriniz de ürün detay sayfaların da belirtildiği takdirde özel indirimler uygulanmaktadır.

Banka transferi yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmek için www.gerezlibisiklet.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize attıktan sonra "HAVALE / EFT ile ödeme yapmak istiyorum” seçeneğini seçmelisiniz. Siparişinizin kaydı bu durumda tarafımıza eksiksiz olarak ulaşmış olacaktır.
Ödeme sayfasında havale yapacağınız bankayı seçip "Sözleşmeyi Kabul Et ve SATIN AL" butonuna tıklayınız.

Banka havalesini gerçekleştiriniz.

Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.
Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır.
Havaleniz hesabımıza geçtiğinde size onay maili gönderilecektir, siparişiniz işleme konulacaktır.
24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilmemiş havale talimatları otomatik olarak güncellenecek ve varsa ilgili siparişe dair ödeme tutarı değişikliği tarafınıza iletilecektir.